OTÁZKY, NÁZORY

bartoš obvini vandase že je agent bisky

Datum: 12.03.2015 | Vložil: alex

a novinaři děvky o tom mlči.divne že? už ta naborova akce nebudi důvěru to se můžete rovou udat.narodni demokracie je proruska kdežto dsss o tom mlči což ma svou logiku pokud je pan vandas opravdu agent bis.jako volavka musí lakat skutečne nacisty a to by jako rusofil šlo těžko.

Re: bartoš obvini vandase že je agent bisky

Datum: 24.06.2015 | Vložil: MO Strakonice

Dalo by se dlouze polemizovat, kdo je agentem B.I.S :) ten, kdo mlčí o Rusku a Ukrajině, nebo ten, který má židů plnou pusu a ještě před nedávnem stál pod jejich praporem, ten, kterému vše beztrestně prochází. Kdyby Předseda Vandas použil jen jedinkrát slova pana Bartoše, jistě už by dnes měl na bedrech trestní stíhání. Pane Alexi, možná by jste měl začít dělat politiku a začít měnit situaci v naší zemi, podle vašich názorů by se vám to jistě "povedlo".

naborova akce

Datum: 01.03.2015 | Vložil: alex

neda se vam věřit když mlčite o ukrajině .

kdo stoji za IVČRN ?

Datum: 23.02.2015 | Vložil: alex

podle mého nazoru žide ale pan vandas pouze naznačuje.je třeba řict jasne stanovisko jinak budete fakt za pitomce.tady nejde o pravdu ale o propagandu,zrovna jako mlčet o ukrajině to vzbuzuje nedůvěru kdo stoji za dsss.

konflikt na ukrajině graduje ale dsss děla pštrosi politiku

Datum: 08.02.2015 | Vložil: alex

je to narodni letora?ještě to můžete napravit ale ta podpora praveho sektoru vas bude stat hodně.taky je jasne že jste na černy listině ruske tajne služby.mějte koule a veřejně dejte podporu ruske federaci jako marine le pen-

dsss opět ujiždi vlak

Datum: 21.01.2015 | Vložil: alex

Pegida ukazuje cestu jak na to.

Re: dsss opět ujiždi vlak

Datum: 21.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

Bohudík nemáte pravdu, stačí si projít Facebookové diskuze :)

Re: Re: dsss opět ujiždi vlak

Datum: 22.01.2015 | Vložil: alex

mam pravdu.dsss se lidi boji protože věři novinařum že je budete strkat do koncentraku. za hnuti pegida se schovava německa NPD a proto v německu panika že hnuti ovladnou .

Re: Re: Re: dsss opět ujiždi vlak

Datum: 22.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

Dle vás je asi mravní se za někoho schovávat. To, že lidé věří, že někoho budeme strkat do koncentráku je jen ukázka lidské hlouposti,negramotnosti a po léta vymývaného mozku médii,neschopnosti samostatného názoru.

Re: Re: Re: Re: dsss opět ujiždi vlak

Datum: 25.01.2015 | Vložil: alex

lide žadnou morálku nemaji jen strach z trestu.a dostat se k moci je povinnost pro budouci generace.

Moje názory

Datum: 12.01.2015 | Vložil: Pepa

Jsem člen DSSS a rád bych napsal svoje názory co si myslím co se děje u nás i ve světe za 1 nesouhlasím ze sankcemi vůči Rusku za 2 Evropská unie by se bodle mně mněla vrátit na začátek kdy to mnělo bejt jako Stát konkuroval státu a ne jako dnes když to směřuje k jednotnému státu jednotnému euru za chvilku bude i jednotnej jazyk za 3 co se týká imigrace tak jsem pro kontroly na hranicích ale ty by neplatili pro evropany ale pro cizince kteří do Evropy nepatří za 4 svoboda a demokracie je tady ale jenom v některých věcech je tady svoboda cestování je tady volnej trh ale to tím končím za 5 bodle mně tady není svoboda slova protože když jsem chtěl udělat referát na téma DSSS a cizinci říct svůj názor tak mně to nebylo umožněno za 6 musí být tady kontrola a bezpečnost pro slušné Čechy Slováky a Evropany ale v dnešní době je to naopak slušní lidé nemají zastání ale mají tady zastání neslušní cikání bezdomovci arabové. Můj názor na cikáni je špatnej když jsem byl malej tak jsem byl šikanován cikáni ve školce a na ZŠ uráželi mně kopali domě jenom kvůli cigárům jednou mně cikán chtěl polít benzínem a nakonec zapálit i dnes mám trauma bohužel mám špatné zkušenosti cikánama to ale neplatí pro slušné cikány kteří pracují ty mně nevadí. A tady jsou moje názory co by mněla DSSS změnit ve svém programu je to můj názor možná vás nepřesvědčím ale je to můj názor za 1 DSSS by mněla najít partnery ze zahraničí třeba ze Slovenska Polska Francie Nizozemska z Anglie z USA ale abychom nespolupracovali z radikálními vlastenci za 2 vedení by mnělo zajistit aby v naší straně byli slušní lidé normální vlastenci pragmatici ale ne radikální a extrémní to jsou moje názory prominte jestli se na mně budete jako strana zlobit ale to jsou moje názory prosím vedení DSSS Strakonic odeslalo tyto moje názory a zkušenosti vedení DSSS a předsedovi straně děkuji za odeslání a odpovědí co si o mých názorech a zkušenostech myslíte vy děkuji. Hrdej vlastenec a nacionalista Pepa

Re: Moje názory

Datum: 13.01.2015 | Vložil: alex

slušni lide se boji a jsou k ničemu a extremni jsou jak slon v porcelanu -v politice je duležite zvladnout propagandu -prostě musite umět lhat volič nesmí znat vaše skutečne zaměry

Re: Re: Moje názory

Datum: 21.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

To myslíte vážně ? Máme lhát voličům ? Tak s takovou radou pane jděte za Babišem :) Díky, ale lhát nemáme ve zvyku.

Re: Re: Re: Moje názory

Datum: 22.01.2015 | Vložil: alex

nelže pouze idiot.obyvatelstvo pravdu nesnese proto nejste v parlamentu .babiš děla dobrou propagandu .

Re: Re: Re: Re: Moje názory

Datum: 22.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

Ano, pan Babiš je pro pitomce bůh :) ale jeho zastánci si neuvědomují, že ty koblihy a lži, kterými ovce krmí si taky desetkrát sami zaplatí. DSSS krmit koblihami a lží nikdy občany nebudou. Raději být na chvostu politiky, ale s čistým svědomím. Kolik let trvalo než se podařilo uspět straně Jean-Marie Le Pena, rychlokvašky se také rády a rychle kazí akdo chce voličům lhát, nechť se přidá ke chvástalům a lhářům pana kobliháře.

Re: Re: Re: Re: Re: Moje názory

Datum: 25.01.2015 | Vložil: alex

ano babiš je hajzl ale češi jsou hlupaci tak mu to žerou- až tu budou v česku miliony muslimu tak vas taky budou volit,to už ale bude pozdě

Re: Moje názory

Datum: 13.01.2015 | Vložil: alex

jinak vy nemate schuze? tam se mají říkat názory ja cikany řezal takže tvoje zkušenosti jsou pro mne trauma.slušny cikan s toho dostanu kopřivku- neblazni pepo až dojde na lamani chleba tak tě hodi každy do jednoho pytle-

Re: Moje názory

Datum: 21.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

Pepo, na schůzi vše probereme, neměj strach, neposíláš svá slova do větru, názory členů i nečlenů nás zajímají, kdy je schůze jsi dostal sms :) Datumy porad a schůzí budou vždy na web stránkách v sekci Akce-podstránka porady :)

Re: Moje názory

Datum: 21.01.2015 | Vložil: DSSS Strakonice

Pepo, myslíš si, že změníme budoucnost bez radikalismu? A co je extrémismus ? Vždyť sám víš, že politici úřadující nazvali extrémisty všechny, kteří mají jiný názor než oni :) Nacionalista a vlastenec, to si říkáme každý z nás, ale média a politická scéna toto nazývá-extrémismem. Co se týká spojení s jinou stranou, víš jak toto dopadlo v Duchcové, kdy strany se shodli na programu, ale i přes to Sobotka zrušil buňku Čssd právě proto, že pro všechny je DSSS extrémistická strana i když po právní stránce je to jinak.

trochu zabavy pro čechy ve strakonicich hlavně pro vedeni dsss

Datum: 06.10.2014 | Vložil: alex

na youtube německy satiricky pořad .die Anstalt o ukrajině česke titulky.

Záznamy: 1 - 20 ze 105
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek